Poznajmy się…

Szycie, tworzenie wyjątkowych ubrań to moja pasja, wkładam w nią mnóstwo serca i oddaje większość mojego czasu.

Poznajmy Się

Szycie, tworzenie wyjątkowych ubrań to moja pasja, wkładam w nią mnóstwo serca i oddaje większość mojego czasu, ale w tym wszystkim nie chodzi o samą pracę, samo szycie, tu chodzi o drugiego człowieka, o budowanie relacji, o współtworzenie. Kiedy patrzę na uśmiechniętą twarz, a często łzy w oczach, bo dzięki mojej pracy kobieta czuje się wyjątkowa, piękna i pełna wiary w siebie, wtedy uśmiecham się i myślę: ja nie pracuję, ja współtworzę emocje….

Skrojone Na Miarę Piękna

Strój z pewnością nie czyni człowieka, ale na pewno go zdobi, dodaje pewności siebie i podnosi poczucie własnej wartości, własnej atrakcyjności. Ubiór to niewerbalny komunikat nadawany do całego otoczenia. Ważne jest zatem, aby komunikat był prawidłowy, czyli ubiór dobrze dobrany do charakteru kobiety go noszącej, do miejsca i okoliczności na które jest włożony, oraz aby kobietę wyrażał, reprezentował jej stosunek do innych a jednocześnie wywoływał w otoczeniu pożądane reakcje zwrotne. Szycie miarowe to tworzenie ubrań idealnie dopasowanych do indywidualnego piękna każdej kobiety. Taka forma tworzenia ubrań zapewnia kobietom to co unikatowe, niepowtarzalne, dopasowane, wygodne a jednocześnie sensualne, kobiece, ponadczasowe i piękne. Przy tak indywidualnej pracy każdy model jest spersonalizowany, uwzględnia osobiste upodobania co do długości, rodzaju dekoltów, szerokości, kolorów i mnóstwa innych ważnych w ubraniu elementów i detali. Każda rzecz jest jedyna, nawet jeśli podobna do innych to nigdy taka sama. Przy szyciu na miarę nie jest istotna budowa ciała, wzrost, rozmiar tylko jak chcesz być postrzegana. Takie wspólne tworzenie garderoby to wręcz intymna relacja krawca, klientki i tkaniny. „W erze, gdzie za człowieka wszystko robią maszyny, projektowanie i szycie ubrań jest jedną z ostatnich przystani tego, co ludzkie, personalne i niepodrabialne.” Christian Dior

Projekty

W mojej pracowni każda kobieta może współtworzyć swoją wymarzoną garderobę, ja pomogę dobrać właściwą dla projektu tkaninę i zaproponuję dodatkowe unikatowe rozwiązania dopasowując wymarzony model do sylwetki. Może też w całości zdać się na zaproponowane przeze mnie rozwiązania, a ja dołożę wszelkich starań by czuła się wyjątkowa i piękna bo w ubraniu najważniejsza jest kobieta która je nosi. Nie wykonam projektu, który według mojej subiektywnej oceny opartej na wieloletnim doświadczeniu i wciąż pogłębianej wiedzy nie jest odpowiedni dla danej klientki, jest to dla mnie wyraz uczciwości zawodowej.

Tkaniny

Projekty realizowane są wyłącznie na tkaninach najwyższej jakości, którymi dysponuje pracownia. Tkanina, praca i projekt są sprzedawane wyłącznie w formie jednego produktu – ubrania. To od tkaniny zaczyna się przygoda pod nazwą szycie. Ich wyborowi poświęcam dużo czasu, osobiście testuję ich jakość i właściwości. Polecam moim klientką tylko takie tkaniny, które sama z przyjemnością noszę. Uwielbiam ten moment kiedy wybierając materiały dotykam ich, wodzę po nich palcami, przelewam je w dłoniach, wącham przytulam twarz a w mojej głowie wirują obrazy, patrzę na materiał i zaczynam w nim widzieć sukienkę, spódnicę, bluzkę, czy cokolwiek innego, często dopasowując je już do konkretnych klientek.

Przebieg Współpracy Przy Szyciu Na Miarę

Uszycie projektu na miarę wymaga mniej więcej trzech spotkań w pracowni w Jeleniej Górze 1Maja 16-18. Pierwsze spotkanie to wybór tkaniny, omówienie modelu, pobranie miary, wycena, wpłata zaliczki 50% wyceny. Na tym etapie poświęcam mojej klientce dużo czasu, rozmawiam z nią, słucham, obserwuję, patrzę na jej kolor włosów, skórę tak by to co jej zaproponuje, dobiorę, współgrało z nią, by ją ubrać nie przebrać, bo w mojej pracy to kobieta jest najważniejsza, bo ja tworzę dla kogoś nie coś. Następnie spotkanie to przymiarka. Szycie na miarę wymaga pracy na sylwetce klientki, dlatego ten element jest bardzo ważny. Na tym etapie możemy jeszcze sporo zmienić, coś odjąć, coś dołożyć, to może być jakiś detal, coś co będzie przysłowiową kropką nad i. W zależności od stopnia skomplikowania projektu, czy też ilości ręcznej pracy na nim trzecie spotkanie może być drugą przymiarką lub odbiorem. Cały proces odbywa się w pracowni i w taki sposób aby jego efektem była wyjątkowa sukienka, spódnica, płaszcz czy inna część garderoby. Wszystkie spotkania są zaplanowane tak by jak najbardziej dopasować się do możliwości czasowych klientki, w myśl zasady – szanujmy swój czas wzajemnie. Aby umówić się na taki rodzaj współpracy wystarczy zadzwonić 507377077.

KONTAKT